Блок живлення ROG Thor:
- Підсвічування Aura Sync – вбудоване повноколірне підсвічування з можливістю синхронізації візуальних ефектів з іншими пристроями.
- OLED-дисплей – відстеження енергоспоживання в режимі реального часу.
- Ефективне охолодження – пилонепроникний (IP5X) вентилятор Wing-blade із підтримкою безшумного режиму роботи та радіатор ROG.
- Сертифікація 80 PLUS Platinum – висока енергоефективність за рахунок використання добірних компонентів.
- Кабелі з обплетенням – зручність використання, стильний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 83A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Інше | OLED-дисплей;підсвічування RGB |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 185 ₴








