Реалістичний колір, народжений із найчистіших дрібних кристалів
Пориньте в зображення завдяки одному мільярду колірних відтінків. Технологія Dynamic Crystal Color забезпечує реалістичні зміни кольору, щоб ви могли побачити навіть найдрібніші деталі.
Відчуйте реалістичність відтінків кольору завдяки потужному 4K
Потужне 4K-масштабування забезпечує отримання роздільної здатності до 4K для улюбленого контенту. Ви також відчуєте реалістичніше передавання кольорів завдяки передовій технології передавання кольору.
Плавні рухи та чітке зображення
Насолоджуйтеся чіткою картинкою і продуктивністю, оскільки вони автоматично оцінюють і балансують кадри для джерела контенту.
Відчуйте реальність роздільної здатності 4K UHD
Телевізор 4K UHD виходить за рамки звичайного FHD завдяки вчетверо більшій кількості точок, пропонуючи вашим очам такі контрастні та чіткі зображення, на які вони заслуговують. Тепер ви можете бачити навіть найменші деталі сцени.
Розрізняйте світлі та темні відтінки в кожній сцені
Технологія High Dynamic Range (HDR) збільшує діапазон колірного спектра вашого телевізора, щоб ви могли насолоджуватися величезною кількістю кольорів і всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах.
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Q-Symphony дає змогу відтворювати звук одночасно на динаміках телевізора та саундбара для отримання найкращого ефекту об'ємного звучання.
Витончений і тонкий, як ніколи раніше
Crystal UHD має надзвичайно тонкий профіль, що дає змогу телевізору легко вписуватися у ваш інтер'єр, забезпечуючи мінімалістичний вигляд і підкреслюючи його елегантність.
Позбавтеся безладу
Упорядкуйте кабелі та приховуйте їх, зменшуючи безлад і зберігаючи бездоганний вигляд телевізора.
Щільне прилягання до стіни
Досягніть мінімалістичного зовнішнього вигляду інтер'єру, якого ви завжди хотіли. Завдяки простому у встановленні настінному кріпленню Slim Fit, ваш телевізор щільно прилягатиме до стіни, що допоможе йому природно вписатися у ваш простір.
Працюйте та вчіться з дому
Насолоджуйтеся кожною можливістю! Легко під'єднуйте ваш ПК, ноутбук і мобільний телефон до вашого телевізора!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Білий |
| Операційна система | Tizen |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;2 x USB;3 x HDMI;CI+ |
| Вага без підставки | 12,9 кг |
| Вага з підставкою | 8.4 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 50" |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60Гц |
- Ціна: 24 737 ₴






