Повітряний охолоджувач процесора GameMax Ice Blade ARGB, 4 теплові трубки, 120-міліметровий двокільцевий процесорний вентилятор ARGB, згинання ребер, 4-контактний охолоджувач процесора, підсвічування FRGB для Intel LGA 1700 115X, чорний. Повітряний охолоджувач процесора у формі вежі.
Повітряний охолоджувач процесора Ice Blade ARGB оснащений 40 елементами проникаючих ребер і металевими кріпленнями високого рівня. 4 мідні теплові з чистої міді 4x6 мм і вакуумні теплові трубки цього процесорного кулера можуть підключатися безпосередньо до процесора. Таким чином, тепло може швидко передаватися до плавників без будь-яких перешкод. Він приймає 40 вставлених ребер, теплові трубки та ребра можна тісно з’єднати, з системою теплопровідності легко працювати. Знімні ШІМ-вентилятори.
Цей ARGB Dual Ring Infinity вентилятор безпечний і простий в обслуговуванні завдяки знімним кріпленням вентилятора, виготовленим із металевих матеріалів, щоб уникнути можливого пошкодження під час транспортування. Барвистий вентилятор і м'які лопаті вентилятора поєднуються один з одним, створюючи яскраве відчуття краси. Технологія згинання ребер. Ребра цього процесорного кулера ARGB використовують технологію згинання, яка сприяє гарній вентиляції та теплопровідності між ребрами. Підтримка ЦП і роз’ємів Intel: LGA1700/1200/775/1150/1151/1155/1156.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Вага | 428 г |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 190 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 155 х 120 х 67 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 33 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 815 ₴










