Продуманий дизайн
Міцний і компактний: звільніть свій робочий простір і відновіть робочий простір за допомогою цього невеликого монітора, який має на 23% меншу підставку. Вбудований блок живлення та тримач кабелю допомагають ще більше зменшити безлад.
Регулювання на свій смак: легко нахиліть монітор, щоб отримати потрібний кут огляду, або підключіть його за допомогою сумісного кріплення VESA.
Легкий для очей
Підвищте комфорт перегляду: зведіть до мінімуму шкідливе випромінювання синього світла, щоб зменшити втому очей за допомогою функції ComfortView, сертифікованої TÜV.
Зменште втому очей: оптимізуйте комфорт очей і мінімізуйте відволікання завдяки екрану без мерехтіння та антивідблиску.
Спростіть свій екран: будьте організовані та легко керуйте кількома програмами та вікнами на одному екрані за допомогою Dell Easy Arrange.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.67 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 342 ₴









