D-Link DGS-1210-52
Серія комутаторів Web Smart D-Link забезпечує просте управління. Всі налаштування можна виконати через Web інтерфейс незалежно від операційної системи ПК. Крім того, інтерфейс Web інтерфейс містить десять мовних опцій, що дозволяє зробити операції більш зрозумілими. При першій установці утиліта SmartConsole автоматично виявить всі комутатори Smart D-Link в мережі, дозволяючи адміністраторам швидко призначити IP-адреси і маску підмережі. Також можна одночасно оновити програмне забезпечення на декількох комутаторах, заощадивши багато часу. Важливі команди управління, такі як завантаження програмного забезпечення або конфігураційного файлу, пропонують вдосконалений метод роботи в режимі групової обробки даних для декількох комутаторів.
Комутатори серії Web Smart D-Link автоматизують процес установки IP-спостереження і пристроїв VoIP в мережі. Auto Surveillance VLAN поєднує дані і передачу відеоспостереження через мережу, зменшуючи вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також забезпечує якісне відео в реальному часі, групуючи пристрою IP-спостереження в окремий VLAN з високим пріоритетом. Це гарантує, що якщо збільшиться потік трафіку з звичайними даними, це не вплине на потоки відеоспостереження. Аналогічним чином Auto Voice VLAN забезпечує якісну і ефективну передачу голосових даних.
Серія комутаторів Web Smart D-Link забезпечує просте управління. Всі налаштування можна виконати через Web інтерфейс незалежно від операційної системи ПК. Крім того, інтерфейс Web інтерфейс містить десять мовних опцій, що дозволяє зробити операції більш зрозумілими. При першій установці утиліта SmartConsole автоматично виявить всі комутатори Smart D-Link в мережі, дозволяючи адміністраторам швидко призначити IP-адреси і маску підмережі. Також можна одночасно оновити програмне забезпечення на декількох комутаторах, заощадивши багато часу. Важливі команди управління, такі як завантаження програмного забезпечення або конфігураційного файлу, пропонують вдосконалений метод роботи в режимі групової обробки даних для декількох комутаторів.
Комутатори серії Web Smart D-Link автоматизують процес установки IP-спостереження і пристроїв VoIP в мережі. Auto Surveillance VLAN поєднує дані і передачу відеоспостереження через мережу, зменшуючи вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також забезпечує якісне відео в реальному часі, групуючи пристрою IP-спостереження в окремий VLAN з високим пріоритетом. Це гарантує, що якщо збільшиться потік трафіку з звичайними даними, це не вплине на потоки відеоспостереження. Аналогічним чином Auto Voice VLAN забезпечує якісну і ефективну передачу голосових даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 250 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 104 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 52 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -5˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Температура зберігання | від -20˚ до 70˚ C |
| Тип | керований |
| Керування | CLI;DHCP/BOOTP Client, DHCP Filtering;LLDP;RMON;SNMP Trap;SNMP v1/v2c/v3;Telnet;довірений хост;налаш |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 294 ₴

