Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cosі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5 А·год |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat);VRLA (Valve Ragulated Lead-Acid);гелева |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 110 x 75 x 95 мм |
| Також шукають | AGM;гелеві |
| Тип клем | T1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴

