
Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 650VA APC (BK650EI)
11 570 ₴
- В наявності
- Код: 00-00057455
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
APC Back - UPS CS 650VA (BK650EI) пристрій батарейного резервування і захисту електроживлення для офісних комп'ютерів.
Цей пристрій захистить ваше устаткування від руйнівних стрибків і перепадів напруги, проникаючих через електричні і телефонні лінії. У разі тривалого відключення спеціальне програмне забезпечення автоматично вимкне вашу комп'ютерну систему.
APC Back - UPS CS 650VA (BK650EI) забезпечує батарейну підтримку що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання невеликої і середньої тривалості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Індія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 180 до 260 В |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232/USB |
| Клас товару | для домашніх ПК;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 3/1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 91х165х284 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | ступенева синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 570 ₴
