Монітор Dell U2724D - це вражаючий 27-дюймовий дисплей, що пропонує високу роздільну здатність 2560x1440 для надзвичайно чіткого та деталізованого зображення. З технологією IPS та покриттям sRGB на 100%, монітор забезпечує точні та насичені кольори, а швидкість оновлення 120Hz робить його ідеальним для геймінгу та інтенсивних завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 6.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х HDMI;2 x DisplayPort;2 x USB Type-C;3 x USB 3.2 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 2000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | ComfortView Plus |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 576 ₴










