Блок живлення HPT2-650M серії FSP Hydro PTM PRO забезпечує надвисоку ефективність і тривалість експлуатації. Конформне покриття захищає джерело живлення від пилу, вологості та плям. Екорежим зупинить роботу вентилятора за навантаження менш ніж 30%. Цією функцією можна керувати простим натисканням перемикача, який розміщений поруч із кнопкою ввімкнення/вимкнення живлення.
Блок живлення серії FSP Hydro PTM PRO забезпечує функціональність, ефективність, стильний дизайн і стане прекрасним доповненням до будь-якої системи. Модульна конструкція блока живлення з плоскими кабелями дає змогу досягти акуратною й компактної збірки, а також підвищити ефективність охолодження повітряним потоком.
- Готовність до роботи з новітніми процесорами Intel
- ККД ≧ 92% за середнього навантаження (80PLUS Platinum)
- DC/DC перетворювач
- Потужна вихідна лінія на 12 В (single rail)
- Тихий і надійний 135-мм вентилятор
- Японські електролітичні конденсатори
- Відповідність новітнім стандартам ATX 12V V2.52 й EPS 12 v2.92
- Інтелектуальна конструкція системи регулювання швидкості обертання вентилятора
- Повний захист OCP, OVP, SCP, OPP, OTP, UVP
- Конформне покриття
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 170 |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Розмір, мм | 170 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 126 ₴







