1700, 14 ядер, 20 потоків, 3.5 GHz, 5.3 GHz, Максимальний TDP - 125 Вт, 10nm, Кеш-пам'ять - 24 MB Intel Smart Cache, L3: 24MB, немає, Raptor Lake Refresh, підтримка Turbo Boost
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 4 квартал 2023 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 24MB |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | 1700 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 086 ₴

