Patriot Transporter — зовнішній портативний SSD-накопичувач, розроблений для зручності та високої продуктивності. Цей твердотільний накопичувач підійде для роботи з будь-яким навантаженням, адже має високу швидкість послідовного читання і запису до 1000 МБ/с.
Ця модель також пропонує сумісність із високошвидкісним USB 3.2, попередніми версіями USB і підтримує поточні та попередні операційні системи Windows і MacOS. Вона ідеально підходить для професіоналів, творців контенту та любителів ігор. Завдяки простому у користуванні інтерфейсу, підтримці Plug&Play і дизайну без драйверів, SSD забезпечує доступ для будь-якої системи або користувача.
Портативний твердотільний накопичувач Transporter — це ідеальний баланс універсальності, узгодженості, зручності та продуктивності, необхідних у зовнішньому сховищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Зовнішній |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | USB 3.2 Type-C |
| Колір | Чорний |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 1000 Mb/s |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 4 675 ₴





