Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P8 Silent особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P8 Silent особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву і мастила, зменшується тертя в підшипнику і досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Практично безшумний двигун
На низькій швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений у Німеччині двигун із вдосконаленим підшипником зменшує тертя та шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Характеристики:
- Швидкість вентилятора: 1600 об/хв
- Повітряний потік: 15.6 CFM / 26.5 м³/год
- Статичний тиск: 0.62 мм H2O
- Рівень шуму: 0.08 Sone
- Рамка вентилятора: Standard
- Тип управління: Fixed Speed
- Підключення: 3-Pin Connector
- Підшипник вентилятора: Гідродинамічний підшипник
- Типова напруга: 12 В DC
- Пускова напруга: 5.5 В
- Струм / напруга: 0.06 A | 12 В DC
- Довжина кабелю: 400 мм
- Розмір: 80x80x25 мм
- Вага: 82 г
- Розмір в упаковці: 127x89x86 мм
- Вага в упаковці: 450 г
- Виробник: Arctic
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X80, Standard, Speed |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 410 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.5 дБ |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
- Ціна: 994 ₴






