Керамічна електронагрівальна панель Ardesto HCP-1000RM - модель професійної серії з магнезитової плитою. Магнезитова плита дозволяє домогтися максимальної передачі теплових хвиль через керамічну поверхню, тим самим покращуючи віддачу тепла в приміщення, а не на задню стінку обігрівача. Ефект посилюється екраном, що відбиває тепло. Крім того модель оснащена терморегулятором, який, на відміну від звичайного термостата, регулює температуру панелі відштовхуючись від температури в приміщенні. Найкраще рішення для комфортного опалення та обігріву. Широка лінійка кольорів під мармур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Встановлення | настінний |
| Габарити (В х Ш х Г) | 1200 х 600 х 16 мм |
| Гарантія | 60 |
| Додатково | IP33;захист від опіків;можливість програмування |
| Колір | Мрамор |
| Країна виробництва | Україна |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Особливості | дисплей;терморегулятор; термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 1000 Вт |
| Також шукають | для квартири;до 1000 Вт;економні |
| Тип | керамічний |
| Тип обігрівача, для сінка | керамічний обігрівач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 078 ₴





