Класичні, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 1 х 120 мм, Додатково - Top 1x12/14 см, Front 3x12 or 2х14 см, GPU - до 350 мм, CPU - 155 мм, PSU - 220 мм, 4.5 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 350 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 220 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 984 ₴






