для мережевого обладнання, для побутової техніки, для робочих станцій, для серверних стійок, безперервної дії (on line), 2700 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 110-300 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 6, LCD - дисплей, 191 x 418 x 335 мм, 27.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.2 кг |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Вихідна потужність | 2700 Вт |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 6 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для побутової техніки;для робочих станцій;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 407 ₴



