PCI-Express 4.0, 16 ГБ, GDDR6, 256 Bit, Boost - 2475 MHz, 2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 8 + 8 pin, 270 Вт, 320 х 128.75 х 52.57 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapphire |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 7800 XT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 1300 г |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 320 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort;2 х HDMI |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 pin |
| Розміри | 320 х 128.75 х 52.57 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | AMD |
| Також шукають | RX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 19500 MHz |
| Частота процесора | 2475 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 084 ₴






