Джерело живлення GameMax GX-650W 80+ Gold ATX, одна з інноваційних золотих основ дизайну на рівні Platinum, LLC і ланцюга DC-DC, класичний ККД понад 92%, технологія вільного кабелю. Блок живлення серії GameMax GX Сертифікований Gold 80+, що цінується геймерами і розробниками систем. Вентилятор FDB зменшує тепло під час великого навантаження, зберігаючи при цьому низький рівень шуму. Серія GX, розроблена з урахуванням стабільності та довговічності, є ідеальним вибором для живлення ваших систем! LLC+DC--DC високоефективний Gold 80+ сертифікат APFC. DC-DC інтегрований індуктор накопичення енергії, тихий і високоефективний. 100-240 В змінного струму повна вхідна напруга. Кілька інтерфейсів PCIE повністю підтримують новітні відеокарти. Інтегрований повністю твердотільний конденсатор, вихід модуля Free-Cable, менші втрати потужності. Резонансний конденсатор Farad є стабільним та ефективним. Основний конденсатор 105℃ має тривалий термін служби та плавний вихід. Вентилятор з регульованою температурою працює надзвичайно тихо. 6 рівнів захисту: OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP. Повністю чорна вихідна лінія з чистої міді, ефективна та потужна. Компоненти, виготовлені SMT, швидко розсіюють тепло та є більш стабільними.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 44А |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 309 ₴










