Прекрасний зовнішній вигляд
Сучасний елегантний дизайн із тонкою рифленою текстурою на задній панелі надає монітору неповторного зовнішнього вигляду. Він привносить гармонійне поєднання чудового стилю та якості в будь-який простір.
Просте перемикання між режимами
Два вбудовані порти HDMI забезпечують постійне під'єднання пристроїв і дають змогу легко перемикатися між потоковим передаванням та іграми на консолі.
Чітке зображення, менше відволікаючих чинників
Завдяки тристоронній надтонкій рамці ви можете насолоджуватися чудовою чіткістю зображення на 27-дюймовому моніторі з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440).
Узгоджена передача кольору
Завдяки технології планарної комутації картинка на екрані виглядає цілісною з узгодженими кольорами при широкому куті огляду 178°/178°.
Яскраві візуальні ефекти
Зменшіть випромінювання синього світла без шкоди для точності кольоропередачі завдяки поліпшеному монітору Dell Comfort Plus, який отримав 4-зірковий рейтинг TUV Eye Comfort. Насолоджуйтесь насиченими кольорами та чіткістю зображення завдяки 99% колірного охоплення sRGB і контрастності 1500:1, а частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавне прокручування та плавність рухів.
Повний порядок
Функція Dell Easy Arrange допомагає впорядкувати додатки, електронні листи та вікна на одному екрані.
Підключайтеся з легкістю
Покращена система прокладання кабелів забезпечує відсутність безладу, а основні та зручні додаткові роз'єми з боковим доступом дають змогу використовувати кілька входів під час під'єднання кількох пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 8,6 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot), поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розміри без підставки | 611.4 x 356 x 58.9 мм |
| Розміри з підставкою | 611.4 x 518.7 x 200.4 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | ComfortView Plus;Flicker-Less;Low Blue Light |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 8 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 11 021 ₴






