
Кулер до процесора ID-Cooling Frozn A610 ARGB (FROZN A610 ARGB)
2 564 ₴
- В наявності
- Код: 00-00147973
FROZN A610 ARGB — кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Має 6 теплових трубок та один 120-міліметровий вентилятор з підшипником Fluid Dynamic Bearing, що забезпечує чудове розсіювання тепла від центрального процесора. Оснащений великим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор.
Теплові трубки з прямим контактом поглинають тепло від ЦП і ефективно поширюють його на радіатор. Спеціальний дизайн мікрохвиль на алюмінієвих ребрах забезпечує краще розсіювання тепла. Також наявна можливість налаштувати швидкість вентилятора відповідно до потреб вашої системи, мінімізуючи шум або максимізуючи потік повітря.
A610 забезпечить стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів. Кулер виготовлений зі зносостійкого матеріалу у класичному чорному кольорі, тому чудово доповнюватиме більшість збірок ПК. Завдяки різноколірному ARGB-підсвічуванню цей компонент стане чудовим доповненням корпусу з прозорою боковою панеллю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 940 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.9 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851;2011;2011-3;2066;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 2 564 ₴






