Серія MAG стоїть поряд із геймерами у гонитві за перемогами.
Завдяки доданню елементів військового дизайну в ці ігрові продукти вони стали символом міцності та довговічності.
- Сумісність з ATX 3.0, конектор живлення PCIe 5.0
- Підтримка відеокарт Nvidia GeForce RTX 40 серії
- Модульна конструкція, плоскі кабелі
- Сертифікат 80 PLUS Gold
- Активний PFC та всі необхідні системи захисту: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP
- 120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику
Спільний з ATX 3.0
Блок живлення має роз'єм, сумісний з PCIe 5.0 та Intel PSDG (Посібник з розробки блоків живлення) ATX 3.0. Цей блок живлення може витримати до 2-кратного короткочасного збільшення загального живлення та 3-кратного короткочасного збільшення живлення відеокарти.
Сертифікат 80 PLUS GOLD
Енергоефективність вашого блоку живлення може безпосередньо не впливати на продуктивність вашої системи, але суттєво впливає на споживання енергії та тепловиділення. Сертифікація 80 PLUS GOLD гарантує зниження енергоспоживання та нижчі робочі температури завдяки вищій енергоефективності.
Компактні розміри
Завдяки меншим розмірам, ніж типові блоки живлення на ринку, блок живлення полегшує організацію кабелів у корпусі комп'ютера.
Тільки те, що необхідно
Повністю модульна конструкція блоку живлення означає, що можна використовувати тільки роз'єми та кабелі, необхідні для складання, що значно зменшує безлад з кабелями та спрощує складання системи в цілому.
Естетика та зручність
Усі кабелі, що постачаються з цим блоком живлення, плоскі та чорного кольору. Завдяки плоским кабелям вся система виглядатиме акуратніше і менше перешкоджатиме потоку повітря. Використовуйте лише необхідні кабелі, а інші зберігайте у сумці для кабелів, що також входять до комплекту.
Гідродинамічний підшипник
Вентилятор блоку живлення має гідродинамічний підшипник, щоб збільшити термін служби вентилятора, зберігаючи низький рівень шуму.
Перетворення DC на DC і виправлення на основі діодного мосту
Топологія перетворення постійного струму на постійне поєднуються з повним мостовим випрямленням для досягнення більш високої енергоефективності, стабільної вихідної напруги та швидкого регулювання напруги для різних сценаріїв використання. Таким чином, забезпечується стабільність роботи блоку живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 6 298 ₴




