За допомогою серії PowerUp від Chieftronic визнана якість та висока продуктивність серії PowerPlay робляться доступними для широкого кола геймерів. Завдяки мостовому LLC-перетворювачу з технологією DC-DC, серія гарантує неймовірно низький рівень шуму від пульсацій за напругою та відмінне регулювання напруги. Завдяки дизайну, що гарантує високу щільність потужності, ця серія гарантує потужність аж до 750W попри невеликий формфактор загальною довжиною всього 14 см і ККД 80PLUS Gold. Компактний розмір і модульне керування кабелями дозволить вам використовувати серію PowerUp як для невеликих систем, де необхідний маленький блок живлення, так і для дуже великих систем завдяки довгим чорним плоским кабелям.
Особливості:
- Сертифікат з ККД 80PLUS Gold
- Повністю модульне керування кабелями
- Мостовий LLC-перетворювач з технологією DC-DC
- Низький рівень шуму від пульсацій за напругою та відмінне регулювання напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftronic |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 331 ₴








