Smart TV, з Wi-Fi, 32", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2, аналоговий, 2 х 5 (10 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 2 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 736 х 464 х 180 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Білий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Операційна система | webOS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x USB;2 x HDMI;CI;Антенний |
| Вага з підставкою | 4.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Країна виробництва | Польща |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Процесор зображення | AI Processor α5 Gen 5 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Розміри без підставки | 736 х 437 х 82.9 мм |
| Розміри з підставкою | 736 х 464 х 180 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі;для кухні;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | AI Home, AI Recommendation, Apple Homekit, Clear Voice Pro, LG ThinQ, Screen Share, Speech to Text |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 721 ₴








