Компактний, але при цьому високопродуктивний ноутбук
Зберігайте підключення до мережі інтернет у будь-якому місці за допомогою надзвичайно тонкого ноутбука IdeaPad Slim 3. Він завантажується за лічені секунди завдяки функції Flip to Start, для увімкнення якої досить підняти кришку ноутбука, та оснащений надефективним процесором Intel, що дає змогу з легкістю працювати в багатозадачному режимі.
Багатофункціональний пристрій для використання в будь-якому місці
Скористайтеся широкими можливостями для розваг ноутбука IdeaPad Slim 3. З комфортом дивіться улюблені передачі на великому 15.6-дюймовому дисплеї стандарту FHD з ультратонкою рамкою. Насолоджуйтесь насиченим звуком стереодинаміків з підтримкою технології Dolby Audio. Гідно оцініть високу якість зображення під час відеодзвінків за допомогою веб-камери стандарту FHD. А завдяки акумулятору із запасом заряду на цілий день і підтримкою технології швидкої зарядки можна ефективно працювати в будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 47 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 26 892 ₴










