Захищайте ноутбук і довкілля за допомогою екочохла Vero. Екочохол Vero, виготовлений із перероблених пластикових пляшок, підходить для більшості 15,6-дюймових ноутбуків і має кишеню спереду для збільшення можливостей зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Гарантія | 1 |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴







