Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - Android Wear OS 5, Сумісна ОС - Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.5", Тип матриці - Super AMOLED, Роздільна здатність - 480 х 480, Вбудована пам'ять - 32 ГБ, Оперативна пам'ять - 2 ГБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 4 днів, 47 мм, Вага - 60.5 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 590 мАг |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вага | 60.5 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;барометр;гіроскоп;датчик зняття з руки;компас;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.5" |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | чорний |
| Кількість ядер | 5 |
| Матеріал корпусу | кераміка;сапфір;титан |
| Модель процесора | Exynos W1000 |
| Навігація | A-GPS;GPS |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Android Wear OS 5 |
| Підтримка SIM карт | eSIM |
| Роздільна здатність | 480 х 480 |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Серія | Samsung Galaxy Watch Ultra |
| Сумісна ОС | Android |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Товщина корпусу | 12.1 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 4 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 004 ₴






