Тип - унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.85", Тип матриці - TFT, Роздільна здатність - 240x280, Час автономної роботи до - до 5 днів, Вага - 55 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 280 мАг |
| Вага | 55 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчики | SpO2;гіроскоп;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.85" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;погода;пошук годинника;пошук телефону |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Колір ремінця | фіолетовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель процесора | Realtek 8763EWE |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики |
| Роздільна здатність | 240x280 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип матриці | TFT |
| Товщина корпусу | 11.6 мм |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | до 5 днів |
| Ширина корпусу | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴







