Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - Android Wear, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Вбудована пам'ять - 2 МБ, Оперативна пам'ять - 128 МБ, Час автономної роботи до - до 15 днів, Вага - 62.7 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Shark |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Операційна система | Android Wear |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 320 мАг |
| Вбудована пам'ять | 2 МБ |
| Вага | 62.7 г |
| Висота корпусу | 55.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчики | акселерометр;гіроскоп;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;керування музичним плеєром;погода;пошук годинника;пошук телефону;секундомір |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір ремінця | синій |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель процесора | AC7012A6S |
| Моніторинг | відстеження сну;підрахунок сходинок;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Рівень захисту | IP68 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 13.6 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Ширина корпусу | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 765 ₴



