Тип - жіночі, чоловічі, унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - Watch OS, Сумісна ОС - iOS, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.77", Тип матриці - LTPO3 OLED, Роздільна здатність - 374 х 446, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - 18 годин, 46 мм, Розмір ремінця - M/L, Вага - 30 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Висота корпусу | 46 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;альтиметр;барометр;гіроскоп;датчик зняття з руки;компас;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | синій |
| Кількість ядер | 2 |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | Watch OS |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність | 374 х 446 |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Розмір ремінця | M/L |
| Рівень захисту | 5ATM;IP6X |
| Сенсорний екран | Да |
| Серія | Apple Watch Series 9 |
| Сумісна ОС | iOS |
| Тип | жіночі;унісекс;чоловічі |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип заряджання | бездротова |
| Тип матриці | LTPO3 OLED |
| Товщина корпусу | 9.7 мм |
| Рівень водостійкості | від води |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | 18 годин |
| Ширина корпусу | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 777 ₴









