Тип - жіночі, чоловічі, унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - Watch OS, Сумісна ОС - iOS, Інтерфейси підключення - Bluetooth, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Тип матриці - LTPO, Роздільна здатність - 324 x 394, Вбудована пам'ять - 32 ГБ, 44 мм, Вага — 32.9 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вага | 32.9 г |
| Висота корпусу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр;альтиметр;барометр;гіроскоп;компас;крокомір;пульсометр |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | зелений |
| Кількість ядер | 2 |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Модель процесора | Apple S8 |
| Навігація | Galileo;GPS;QZSS;ГЛОНАСС |
| Операційна система | Watch OS |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність | 324 x 394 |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Сенсорний екран | Да |
| Серія | Apple Watch SE 2024 |
| Сумісна ОС | iOS |
| Тип | жіночі;унісекс;чоловічі |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип матриці | LTPO |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Рівень водостійкості | від води |
| Форма годинника | квадратні |
| Ширина корпусу | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 661 ₴







