- Збільшена площа мідної контактної пластини дозволяє досягти максимального теплообміну з процесорами останнього покоління
- Збільшено кількість мікроканалів для більш ефективного розсіювання тепла
- Поворотна кришка водоблоку на 270 градусів
- ARGB-підсвічування вентиляторів можна змінити в MSI Center
- Покращена ефективність вентиляторів дозволяє швидше розсіювати тепло
- Міцний трифазний двигун помпи забезпечує мінімальну вібрацію та тривалий термін експлуатації
- Змінений шлях протікання рідини через радіатор швидше розсіює тепло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 75.04 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 678 ₴








