
Система рідинного охолодження Gamemax Iceburg 120 Black infinity
1 943 ₴
- В наявності
- Код: 00-00160628
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM3, FM1, FM2, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 1156, 1366, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32 dB, роз'єми живлення - 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1140 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.82 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір водоблоку | 70 x 83 x 53 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 157 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2011-3;AM2;AM3;AM4;AM5;FM1;FM2;1156;1366;2011 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 1.89 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴









