Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 754, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, AM5, 2011-3, 775, 1156, 1366, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 350 Вт, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, рівень шуму - 35.2 dB, роз'єми живлення - 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1510 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 300 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 350 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45.23 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;2011-3;2066;754;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;AM5;FM1;FM2;FM2+;775;1156;1366;2011 |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 928 ₴







