Рюкзак Nitro Multi-funtional, що призначений для перенесення ноутбуків з діагоналлю екрана 15,6 дюймів. Рюкзак має чорний колір і виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують надійність та довговічність в експлуатації. Крім того, на рюкзаку є регульовані лямки, які дозволяють легко налаштувати їх довжину для максимального комфорту під час носіння. Ручка на верхній частині рюкзаку дозволяє зручно переносити його за ручку, якщо потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.605 кг |
| Висота основного відділення | 470 мм |
| Гарантія | 12 |
| Спинка | м'яка |
| Ширина основного відділення | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴







