1200, 4 ядра, 8 потоків, 3.7 GHz, 4.4 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 6 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Comet Lake, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кеш-пам'ять | 6 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Сокет | 1200 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);хороші |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 926 ₴

