AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.7 GHz, 4.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L3: 8MB, AMD Radeon Graphics, Zen 2, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 2 |
| Базова частота графічного процесора | 1900 MHz |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 11.11.2022 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon Graphics |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Також шукають | ігрові;для gtx 1050 ti;для gtx 1060;для rtx 2060;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою; |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 173 ₴



