2, 10.36", 2000 x 1200, MediaTek Dimensity 6300, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 50 Мп, Фронтальна - 32 Мп, 5G, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 11800 mAh, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Чорний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 11800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G;5G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP69K |
| Діагональ екрана | 10.36" |
| Камера | 50 Мп |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик + Метал + Скло |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 2000 x 1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;топові |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 293 ₴










