10.95", 1280 х 800, Unisoc T606, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8580 mAh, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8580 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 169.6 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 10W;G-Sensor;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Камера | 13 Мп |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 7.9 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина (мм) | 257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 248 ₴






