2, 11", MediaTek Helio G99, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 12 ГБ, Основна - 16 Мп, Фронтальна - 8 Мп, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 8580 mAh, Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8580 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота (мм) | 168 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 18W;G-Sensor;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 11" |
| Камера | 16 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS;A-GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 7.6 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 891 ₴





