
Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118)
6 542 ₴
- В наявності
- Код: 00-00160354
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2, 10.92", 1280 х 800, Unisoc T606, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 8200 mAh, Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вага (г) | 544 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 169 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 10W;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.92" |
| Камера | 5 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 9.5 |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина (мм) | 257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 542 ₴




