10.4", 1920 x 1200, MediaTek Helio G99, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 6 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8000 mAh, Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вага (г) | 495 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | G-Sensor;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.4" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 256 ГБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | TFT (TN, MVA) |
| Товщина (мм) | 8.1 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Час автономної роботи до (годин) | 10 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 027 ₴
