Підніміть свій бізнес на новий рівень за допомогою витонченого та ультрапортативного Modern 15 F13M. Його ультратонкий і легкий дизайн оснащений процесором Intel Core. Завдяки довговічній батареї та повному набору портів введення-виведення, незалежно від того, перебуваєте ви в офісі, в дорозі чи подорожуєте, ви насолоджуватиметеся потужністю та продуктивністю протягом усього дня.
Підтримуйте свою продуктивність
Завдяки процесору Intel Core 13-го покоління та графіці Intel Iris Xe серія Modern забезпечує виняткову продуктивність для підвищення вашої продуктивності. Коли ви працюєте в багатозадачному режимі, виконуючи різні робочі завдання, серія Modern дає змогу вам виконувати свою роботу в будь-який час і в будь-якому місці.
Нова хвиля ери ШІ
Проявіть свою уяву - Copilot працює з вами, щоб писати, редагувати, узагальнювати, створювати контент - і навіть давати пропозиції. MSI AI Engine автоматично налаштовує ваш ноутбук на найоптимальніші параметри. Використовуйте міць ШІ в будь-який час і в будь-якому місці.
Збільшений термін служби батареї
Більше жодних занепокоєнь - якщо ви забули взяти з собою докучливі перехідники й адаптери, серія Modern забезпечить вам необхідний запас роботи на цілий день і підтримує заряджання через порт USB-C PD для швидкого й ефективного заряджання акумулятора.
Зручність під рукою
Modern 15 розроблено для задоволення ваших різноманітних потреб у різних сценаріях мобільності. Тепер з оновленою, більшою сенсорною панеллю, повнорозмірною клавіатурою з підсвічуванням і ходом клавіш 1.7 мм та функцією Flip-n-Share, яка відкидається на 180°. Ви також можете закрити камеру ноутбука за допомогою фізичної шторки веб-камери, щоб забезпечити більш безпечний і конфіденційний досвід.
Розширте свій робочий простір
Підключіть два додаткові монітори через порти HDMI і Type-C для створення конфігурації з трьох екранів (матричний дисплей 1 + 2), що підвищить вашу продуктивність за рахунок безперебійної багатозадачності.
Безперебійне під'єднання
Насолоджуйтеся ультратонким і легким без компромісів. Серія Modern містить усі основні повнофункціональні порти, необхідні для швидкого та безперебійного під'єднання на ходу, ви можете легко під'єднати всі ваші поточні периферійні пристрої, дисплеї та проектори, підвищуючи ефективність роботи.
Незвичайний бездротовий досвід
Wi-Fi 6E забезпечує приголомшливу швидкість, зберігаючи водночас безперебійну та стабільну роботу мережі, навіть у разі спільного використання мережі з численними користувачами. Завдяки видатній пропускній здатності та низькій затримці ви завжди зможете насолоджуватися плавною потоковою передачею онлайн-відео або передавати великі файли.
Більш гнучкий, більш продуктивний
Підтримує можливість модернізації пам'яті DDR4 з 2 слотами, що дає змогу використовувати двоканальний режим для підвищення швидкості та значного приросту продуктивності.
Захоплюючий звук
Коли ви насолоджуєтеся музикою з Modern Series, ви почуєте звук таким, яким він має бути. Завдяки можливості підтримки семплювання до 24 біт/192 кГц ви почуєте звук таким, яким він був задуманий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 46 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2 Type-C;3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Modern |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 23 250 ₴








