14", 1920x1200 (WUXGA), OLED, Intel Core U7-155H (3.8 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc Graphics, Windows 11 Home, 71 Втг, сенсорний екран, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 1.49 кг, бірюзовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Бірюзовий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core U7-155H (3.8 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 317 мм |
| Вага | 1.49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 71 Втг |
| Ємність батареї | 71 Втч |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 х Thunderbolt 4;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 222.1 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сенсорний екран |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo Yoga |
| Також шукають | 2024 року;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 863 ₴










