Lenovo LOQ 15ARP9 — ігровий ноутбук з чудовим поєднанням хорошої потужності та елегантного дизайну. Створений для того, щоб забезпечити надзвичайний ігровий процес, і водночас дозволить з легкістю впоратися з важкими задачами.
Пориньте у приголомшливе зображення на 15,6-дюймовому дисплеї з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення 144 Гц. Повне охоплення sRGB покращує кольори, а технологія NVIDIA G-SYNC мінімізує проблеми з екраном, забезпечуючи приголомшливу чіткість і яскравість зображення.
Модель оснащена процесором AMD Ryzen 5 7235HS для швидкої та плавної роботи всієї системи. Разом з оперативною пам'яттю DDR5 та містким внутрішнім SSD-накопичувачем ноутбук гарантуватиме високий рівень продуктивності. Дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3050 забезпечить значний стрибок у продуктивності, завдяки DLSS 3 на основі штучного інтелекту допоможе створити реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Насолоджуйтеся плавним ігровим процесом і багатозадачністю ноутбука Lenovo LOQ 15ARP9 завдяки передовим технологіям Lenovo AI Engine+ на основі чипа LA1 AI. Особлива конструкція моделі зі спеціальним термокамерним дизайном, створеним спеціально для геймерів, гарантує оптимальне охолодження пристрою, надаючи додаткову потужність та знижуючи температуру компонентів.
Завдяки продуманому розташуванню портів LOQ 15ARP9 забезпечує безперебійне підключення для ігор, навчання або потокового передавання даних. Ноутбук також оснащений камерою з високою роздільною здатністю, а вбудована технологія Nahimic Audio від SteelSeries створена для захопливого відтворення 3D-аудіо, яке покращить враження від гри.
Lenovo LOQ 15ARP9 — ноутбук, з яким ви зможете підкорити світ віртуальної реальності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.6 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 265 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 35 632 ₴










