HP ProBook 450 G10 — чудове рішення для виконання поставлених завдань. Ноутбук має тонкий корпус, сучасні компоненти в начинці, а також елегантний вигляд.
Начинка моделі представлена сучасним процесором Intel Core i5-1334U та місткою оперативною пам'яттю. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних та запуском енергомістких застосунків. У апаратній конфігурації моделі також наявний SSD-диск, робота якого полягає у записі та збереженні інформації.
Широкий екран 15.6" дюймів дозволить насолодитися переглядом фільмів та зручно працювати з файлами чи будь-якою інформацією, а ергономічна клавіатура з цифровим блоком допоможе під час роботи з таблицями.
Ноутбук оснащений вебкамерою та мікрофоном, які потурбуються про комфорт під час проведення онлайн-співбесід або відеоконференцій. У ноутбуці передбачена підтримка стандарту WiFi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
HP ProBook 450 G10 — ваш помічник, який завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 51 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233.9 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 30 108 ₴






