14-дюймовий ноутбук HP ProBook 445 — це довговічний і бюджетний ПК із інструментами для підвищення продуктивності та багаторівневого захисту кінцевих точок, що має важливе значення для продуктивності комерційного рівня.
Створений для гібридної продуктивності
Підвищте продуктивність, працюючи вдома або в офісі завдяки співвідношенню сторін 16:10 та 14-дюймовому дисплею.
Новітній процесор AMD
Потужний процесор AMD і батарея зі значною автономністю дають змогу виконувати складні завдання та дотримуватись дедлайнів.
Безпека корпоративного рівня
Убезпечте свій зростаючий бізнес за допомогою багаторівневих функцій захисту кінцевих точок, які допоможуть захистити ваш ПК і дані.
Найновіший багатоядерний процесор AMD
Підберіть процесор HP ProBook таким чином, щоб отримати ідеальне поєднання потужності, швидкої роботи та ціни. Новітній процесор AMD водночас виконує багато завдань без перешкод і збоїв завдяки кільком обчислювальним ядрам, що дозволяють розподілити роботу.
Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок
Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6E, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп’ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Лише читання» та заражені вірусами, програмами з вимогою викупу або іншим зловмисним ПЗ. Цю технологію інтегровано на апаратному рівні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U (2.9 - 4.55 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 319 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 27 799 ₴






