HP ProBook 440 G10 — надійний ноутбук, який стане незамінним помічником як у роботі, так і в розвагах. Пристрій привертає увагу своїм сучасним дизайном і високими технічними характеристиками.
Широкий 14-дюймовий дисплей FHD дозволяє насолоджуватися яскравими й чіткими зображеннями, а також зручно працювати навіть в умовах яскравого освітлення. Перегляд фільмів, серіалів чи роботи з текстами — усе стає комфортним завдяки високій якості зображення на екрані.
Ноутбук оснащений процесором Intel Core i5-1334U, що дозволяє забезпечити швидку безперебійну роботу. За допомогою 16 ГБ оперативної пам'яті ви можете відчути плавну роботу програми та запустити кілька завдань одночасно без збоїв і затримок. Зберігайте всі ваші файли, документи та медіаконтент на швидкому SSD на 512 ГБ.
Компактні розміри та легка вага роблять HP ProBook 440 G10 зручним для транспортування та роботи в дорозі. Широкий набір інтерфейсів, а також вбудований модуль Bluetooth і Wi-Fi дозволяють з легкістю підключати різні пристрої й отримати безперебійне інтернет-з'єднання.
HP ProBook 440 G10 — чудовий вибір для щоденного користування!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 321.9 мм |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 51 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 213.9 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 34 950 ₴






