HP Omen 16 — ноутбук, створений для ентузіастів, які шукають продуктивність, високу якість графіки для роботи та розваг. З прокачаними характеристиками та передовими технологіями цей ноутбук стане незамінним партнером у світі ігор.
Оснащений 16,1-дюймовим дисплеєм з хорошою роздільною здатністю та частотою оновлення 165 Гц. Технологія AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення дисплея з частотою виведення кадрів графічним процесором, що зменшує зависання, затримку й ефект розриву кадру. Демонструйте результати своєї творчості в усіх барвах з колірним охопленням sRGB 100 %, максимально широким колірним діапазоном і точністю передачі кольорів. У поєднанні з антивідблисковим покриттям задля зменшення відбиття світла цей екран забезпечує неймовірні враження від розваг.
Ноутбук працює на базі процесора AMD Ryzen 9 7940HS, який забезпечує блискавичну продуктивність та швидкодію для запуску найвимогливіших ігор та програм. Він надасть першокласні враження геймерам, творцям контенту та звичайним користувачам завдяки спеціальному нейронному процесору штучного інтелекту (NPU) і програмному забезпеченню AMD Ryzen AI, розробленому для максимальної ефективності обробки даних ШІ.
З відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4070, яка пропонує високу продуктивність, реалістичну графіку, ви зможете насолоджуватися винятковими візуальними ефектами, реалістичним освітленням та деталізацією у всіх улюблених іграх. Продумана система охолодження покликана забезпечити максимальну продуктивність під час інтенсивних ігрових сесій.
Технологія інтелектуального посилення звуку HP Audio Boost забезпечує гучне, чисте та динамічне звучання. А DTS: X Ultra забезпечує точне тривимірне відтворення звуку в будь-яких навушниках, пропонуючи режими, спеціально адаптовані для ігор різних жанрів. Це робить занурення в ігри ще глибшим і виводить ефект присутності на новий рівень.
Ергономічна клавіатура забезпечить блискавичний відгук на кожен дотик, а яскрава підсвітка подбає про видимість під час роботи вночі. Великий мультисенсорний тачпад з підтримкою жестів Multi-Touch дозволяє прокручувати, масштабувати та здійснювати навігацію лише одним дотиком.
HP Omen 16 — якісна ігрова техніка зі стриманим оформленням, яка сподобається любителям неагресивних мінімалістичних дизайнів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 7940HS (4.0 – 5.2 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 369 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 83 Втг |
| Ємність батареї | 6 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 259 мм |
| Діагональ екрана | 16.1" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP OMEN |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165Hz |
- Ціна: 73 686 ₴





