HP 250 G9 — наступне покоління ноутбуків, які мають багато прихильників у світі бізнесу. Це універсальні рішення для різноманітних задач. Від навчальних презентацій до корпоративних звітів – з цим ноутбуком будь-яке завдання виконувати легко та зручно.
Пристрій оптимізований для швидкозмінних умов роботи: апаратна начинка має невеликий запас потужності на майбутнє, а габарити пристрою підходять для роботи в офісі та під час частих поїздок на зустрічі поза його межами.
Екран з тонкими рамками з двох сторін має діагональ 15.6" дюйми, що дозволяє комфортно працювати з офісними застосунками, редакторами, а також підійде для перегляду відео. Такі розміри зручні й для споживання контенту, і для роботи з таблицями чи діаграмами. Це ідеальний баланс для пересічного користувача.
Цей ноутбук варто обрати, якщо вам потрібно доволі часто проводити онлайн-зустрічі. Пристрій оснащений камерою HD з широким динамічним діапазоном (WDR). Такі параметри дозволяють комфортно спілкуватися з колегами чи відвідувати онлайн-заняття.
Клавіатура ергономічна, що збільшує комфорт під час роботи з текстом, набором цифрових даних, розрахунками в Excel. А широкий набір інтерфейсів допоможе приєднатися до мережі Інтернет, використовувати аксесуари та додаткові монітори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | SVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 242 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 18 699 ₴





