Красиво та світло
Ноутбук HP 250 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85 відсотків.
Створений для роботи та готовий до розваг
Виконуйте проєкти за допомогою потужного процесора Intel, швидкої пам'яті та сховища.
Бути видимим і чутним із ясністю
Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавлення на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів.
Багатоядерний процесор Intel 13-го покоління
Отримайте ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та економічності з процесором Intel Core 13-го покоління для плавного та надійного виконання безлічі робочих завдань за допомогою кількох обчислювальних ядер.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність компʼютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим о |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 28 748 ₴





