HP 15-fc — стильний ноутбук, який приверне увагу зовнішнім виглядом і стане надійним помічником завдяки потужній начинці.
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів та високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань та фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором AMD Ryzen 3 7320U, місткою оперативною пам'яттю та SSD-накопичувачем. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних, запуском енергомістких застосунків та розробкою проєктів.
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дозволить швидко здійснювати запис та передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для підключення проєкторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Білий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Вага | 1.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 15 349 ₴





